Uzun saçlar bir sürü farklı saç şekli ile deneyim yaşamak anlamına geliyor. Örgü, topuz, at kuyruğu ve diğer uzun saç modelleri saçlarına güvenen kadınların emrine amade. Uzun saçlar ile limitlerinizi sadece hayal gücünüz belirler.

2015 yılının kadın saç modası geleneksel yöntemler ile havalı bir görüntü yakalamayı hedefliyor. Saçlarınıza uygulayacağınız hafif dalgalar ve kıvır kıvır saçlar ile harika ve dikkat çekici saç modelleri elde etmeniz mümkün olabilir. Özellikle sarı veya kızıl tonlarda bir saç rengine sahipseniz bu modellerin daha da ön plana çıktığını fark edeceksiniz. Belki yeni bir saç modeli ile saç renginizi de değiştirmek sizi taptaze bir havaya büründürür.

Özellikle katılacağınız davetlerde, özel etkinliklerde, kalabalık toplantılarda aşağıda örneklerini bulacağınız uzun saç modelleri ile kesinlikle diğer kadınlar arasından sıyrılacaksınız.

Uzun saçlar söz konusu olduğunda birçok farklı model uygulamanız mümkün. Ama bazıları var ki işte ben buradayım diyor. Yalnız bu saçları kullanmaya karar verirseniz saçlarınızın formunu korumak için belli zamanlarda kuaföre uğramanız gerektiğini göz önünde bulundurun. Kullandığınız saç modelini kendi başınızayken nasıl şekillendirmeniz gerektiğini sormayı unutmayın.

Kuaförünüzün tavsiye ettiği saç bakım ürünlerini satın alın. Unutmayın uzun saçlar yıpranmaya çok müsaittir. Bu nedenle bakım konusunda hassas davranmanız sağlıklı ve ışıltılı saçlar için olmazsa olmazdır.

Aşağıda 2015 yılı için derlediğim havalı ve çekici saç modellerini paylaşıyorum. Bu modellerden esinlenerek yaza doğru hızla ilerlediğimiz şu günlerde kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.  Eğer şu anki saçlarınızdan sıkıldıysanız, değişimin vakti geldiğine inanıyorsanız aşağıdaki kataloğu mutlaka inceleyin derim.

Havalı Uzun Saç Modelleri 2015 Kataloğu

Uzun saçlar he zaman bakımı zor olan saç stilleri ile birlikte anılmaktadırlar. Bu doğru. Fakat size verdiği ışık ve kattığı çekicilik için gerçekten değer. 2015 yılında ön plana çıkan saç modellerinde dalga, perçem ve kıvır kıvır saç stilleri olduğunu görüyoruz. İşte uzun kadın saçları için bu yılın çizgisi:

Havalı Uzun Saç Modelleri 2015 Kataloğu

Havalı Uzun Saç Modelleri 2015 Kataloğu

Eğer saçlarınız yeterli uzunlukta ise şanslısınız demektir. Onları kendi haline bırakmayın. Uygulayacağınız uzun saç modelleri ile insanlar sizi daha önce görmedikleri bir göz ile görmeye başlayacaklar.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.