2015 yılında da şıklık konusunda birbiri ile yarışan 2015 erkek saç kesim modelleri moda günlüklerindeki yerlerini aldı. Bu yılın saç çizgisi artık belli. Şimdi sıra sizde. Hangisi sizin modeliniz ?

Bu yıl perçem stili saç modelleri için hızlı bir yükseliş olduğuna daha önce değinmiştik. Bununla birlikte dağınık ve doğal saçlar, yanlar ve arkalar iyice kısaltılarak uygulanan quiff, pompador ve undercut saç stilleri en çok tercih edilen saç modellerini oluşturuyor.

Kısa saçlar için ise daha çok ıslak görünüm ile birlikte yan ve üstler arasında oluşturulan uzunluk farkından kaynaklanan keskin geçişler ön plana çıkıyor.

2015 kısa saç modelleri taze ve temiz bir görünüm sunuyor. Bu kısa saç modellerini özellikle yaz aylarında kullandığınızda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Ayrıca kendinize olan güveniniz birkaç kat artacak.

Kısa saç modellerini gelecek kışa kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modern formlar, saçlarınızı uzattığınızda, yeni saç şeklinizin moda dışı kalma tehlikesini ortadan kaldıracak.

Uzun 2015 Erkek Saç Kesim Modelleri Son Trendler

Bu sene çok uzun saç modellerinden ziyade orta uzunlukta olan saç modelleri revaçta. Saçlarınızın kıvırcık veya düz olmasından bağımsız olarak, günümüz saç modasında, dağınık ve bağlantısız saç modelleri diğerleri arasından sıyrılıyor. Yan ve arkaların kısa tıraş edilmesi ve üstlerde hacimli bir saç kütlesi ile uygulanan modeller tartışmasız 2015 erkek saç kesim modelleri içerisinde en çok tercih edilenler.

2015 yılı trendleri sizi monoton bir seçim yapmaktan kurtarıyor. Eğer farklı bir model arıyorsanız aşağıdaki katalog size bir fikir verecektir.

2015 Erkek Saç Kesim Modelleri Uzun Saç Trendleri

Kısa 2015 Erkek Saç Kesim Modelleri Son Trendler

2015 yılında tercihinizi kısa saç modellerinden yana kullanacaksanız, sadeliği ve çekiciliği içinde barındıran bir imaj sizleri bekliyor. Bu yılın kısa saç modası ıslak görünümlü ve geçişli kesimleri içinde barındırıyor.

Yeni modellerde geçiş etkisini sağlamak için makas ve tıraş makinesi birlikte kullanılıyor. Bu uygulamayı profesyonel bir berberin yapması saçların gerçek etkisini ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.

Aşağıda yer alan kısa saç örneklerinden yararlanarak kendi modelinizi belirleyebilirsiniz. Ama yine de kendi kuaförünüze danışarak, kafa yapınız için en uygun modeli seçmeniz en iyi sonuçları almanız için önemlidir.

2015 Erkek Saç Kesim Modelleri Kısa Saç Trendleri

Daha fazla alternatif için:

Erkek Saç Modelleri : Modern ve Havalı Saçlar yazısına bir göz atabilirsiniz.

Diğer insanların sizi gördüğünde dikkat edeceği ilk şeylerden birisi saç modelinizdir. Modayı yansıtan 2015 erkek saç kesim modelleri sayesinde insanları daha ilk görüşte etkileyecek ve hakkınızda olumlu düşünceler beslemelerini sağlayacaksınız.

Eğer şimdiye kadar hep aynı saç modelini kullandıysanız bu yıl bir değişiklik yapın ve saçlarınıza  bir şans verin.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.