Saç örgü modelleri geçmişten günümüze en farklı uygulamaları ve binlerce alternatifi içinde barındıran çok yönlü saç modellerinden birisidir. Bu çeşitlilik nedeni ile örgülü saçlar için, her yıl, onlarca yeni saç modeli uygulaması ile karşılaşıyoruz dersek çok da abartmış olmayız.

Her kadın hayatında bir kez olsun klasik örgülü saç modellerini denemiştir. Fakat modaya ve dış görünüşe verilen önemin seneler geçtikçe artması nedeniyle ortaya çıkan modeller adeta bir sanat eseri niteliği taşıyorlar.

Balık kuyruğu,taç örgüsü,fransız örgüsü saç örgü modelleri içerisinde en popüler olan modeller. Bu saç stilini tercih ettiğinizde neredeyse sınırsız alternatif sizleri bekliyor olacak.  İş hayatınıza veya günlük kullanıma uygun farklı tarzda modeller bulmak da mümkün.

İster salaş bir kıyafet kombini ve saç örgüsü tercihi ile rahatınızı yansıtın. İster bir davette abiye bir kıyafet ve asil görünümlü saç örgü modeliniz ile gözleri kamaştırın. İsterseniz kolayca uygulanacak bir saç örgüsü ile arkadaşlarınızı kıskandırın. Tek yapmanız gereken size ve kıyafetinize uygun olan modeli seçip uygulamak. Sonrasında saçlarınızın keyfini çıkartacaksınız.

Her ne kadar kısa saçlar için de uygulanan modeller olsa da en güzel saç örgü modeli uygulamaları kendini uzun saçlarda gösteriyor.

Saç Örgü Modelleri 2016 Saç Kataloğu

Saç örgü modelleri ile özellikle topuz olmak üzere diğer modeller ile farklı kombinasyonlar yapabilirsiniz.  Bir modeli farklı saç renkleri ile denediğinizde farklı görünüm ve ışıltıda sonuçlar almanız mümkün. Saç örgüsü modellerinde saçlarınızı bir kez yaptıktan sonra rahatça kullanabilirsiniz. Diğer saç modellerinde ki gibi saçlarınızın bozulma derdi olmayacak.

Bu yılın en moda örgülü saç modellerini sizler için bir araya getirmeye çalıştık.

Karşınızda 2016 örgülü saç modelleri:

Saç Örgü Modelleri 2016 Saç Kataloğu

Bazı örgülü saç modelleri uygulama bakımından ustalık ve zaman gerektiriyor. Böyle modeller için kuaförünüzden destek almanız gerekebilir.  Bazıları ise birkaç dakikada uygulanacak kadar kolay ve efor gerektirmiyor.

Saç örgü modelleri konusunda kararınızı verirken emek ve zaman harcanan saç modellerinin daha ihtişamlı ve havalı göründüğünü unutmayın.

Bizim tavsiyemiz eğlenceli ve farklı birçok modeli fırsat buldukça uygulamanız. İçlerinden seveceğiniz modeller ile kendi koleksiyonunuzu oluşturmak en doğrusu.

Eğer şu an bir saç örgüsü modeli düşünmüyorsanız diğer saç modellerini inceleyebilirsiniz. Fakat saç örgüsü kataloğumuz da aklınızın bir köşesinde bulunsun…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.