Yaz mevsimi ile birlikte düğün sezonu da açıldı. Şüphesiz düğün, nikah ve nişan gibi özel günler kadınlar arasındaki şıklık yarışının kızıştığı zamanlar. Organizasyon tarihi yaklaştığında elbiseden ayakkabıya, aksesuardan saç modeline birçok konuda karar verme süreci çoğu zaman bir kabusa dönüşür. Sizlerin saç modeli seçimi konusundaki telaşınızı azaltmak ve karar vermenizi kolaylaştırmak için bu yazımızda nişan ve düğün saç modelleri alternatiflerini bir araya getiriyoruz.

Nişan Düğün Saç Modelleri Aksesuar Topuz

Nişan, düğün, nikah gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz birçok saç modeli mevcut. Özellikle, örgü ve topuzun şık ve asil duruşu nedeniyle çok sık kullanıldığını söyleyebiliriz. Fakat klasik saç stillerine olan ilgi son yılların değişen moda akımı ile azalmaya başladı. Artık kadınlar özel davetler için yeni arayışlar içinde.

Eğer bir farklılık arıyorsanız saç modelinizi uygun bir aksesuar ile zenginleştirebilirsiniz. Çiçekli veya taç şeklinde bir aksesuar veya zincir gibi bir takı ile muhteşem görünen bir saç modeline sahip olmanız mümkün. Bu ufak dokunuş ile hem klasik saç modellerinin sıkıcı ve monoton enerjisinden uzaklaşacak, hem de saçlarınız ile görenleri kıskandıracaksınız.

Nişan ve Düğün Kadın Saç Modelleri Kataloğu

Saç modelinize karar verirken; davette giyeceğiniz kıyafeti, saç renginizi ve yüz tipinizi göz önüne almak en doğru seçimi yapmanızı sağlayacaktır. Tercihinizi yaptıktan sonra beğendiğiniz modelin fotoğrafını saçınızı yaptıracağınız kuaföre göstererek uygulamasını isteyebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus, saç modelinin doğru uygulanması için kuaför seçimini özenle yapmanız. Mahalle kuaförlerinden ziyade, bu alanda isim yapmış, uzman yerleri tercih etmek daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Düğün, Nikah, Nişan ve Kına Organizasyonları İçin Alternatif Saç Modelleri

Böyle özel günlerde, özellikle kız veya erkek tarafının yakın bir arkadaşı, komşusu veya akrabası iseniz saç modeliniz daha fazla önem taşır. Çünkü gözler en az gelin veya damat adayı kadar sizin de üzerinizde olacak.

Fakat endişe etmenize gerek yok. Aşağıda paylaştığımız nişan ve düğün saç modelleri ile modaya uygun son derece sofistike ve şık bir modele sahip olabilirsiniz.

Nişan Düğün Saç Modelleri Karışık Topuz

 

Nişan Düğün Saç Modelleri At Kuyruğu

 

Nişan Düğün Saç Modelleri Çiçekli Örgü

Saçlarınız hangi uzunlukta olursa olsun paylaştığımız modellerden ilham alarak kendi modelinize karar verebilirsiniz. Fakat uzun saçların, bu tarz nişan ve düğün saç modellerini daha ihtişamlı gösterdiği gerçeğini de söylemeden geçemeyiz.

Ayrılmadan önce, gelin saç modelleri yazımıza da bir göz atın. “Gelin Saç Modelleri : Göz Kamaştırıcı Saçlar”

Şimdiden iyi eğlenceler…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.