Kadın saç modasını şekillendiren kısa saç kesim modelleri içerisinde erkek çocuğu stiline çoğu zaman ön yargılı bir biçimde yaklaşılmıştır.

Oysa son zamanların moda akımı ve saç tasarlayan otoritelerin farklı bakış açıları ile erkeksi saç modellerinin bir kadına da ne kadar yakışabileceğini gördük. Böylece kadınların sadece uzun saçlı olması gerektiği tabusu da yıkılmış oldu.

Uzun saçların bakımı için harcanan emek ve zamandan bıkan kadınlar için bir kurtarıcı niteliğinde olan erkek çocuğu stili kadınlara kısa saçların verdiği rahatlığı ve kullanım kolaylığını yoğun bir şekilde yaşatıyor.

Maskülen bir görünüşün yaydığı güçlü titreşim ve kadınların zarif yüzüyle birlikte erkek çocuğu stili kısa saç kesim modelleri içerisinde parlayan bir yıldız oluyor.

Bu saç modelleri iş yaşantısında kullanmak için çok uygun. Üstünüzden profesyonellik ve disiplin akacak. Bir saç stilinin yaşantınıza nasıl başarı olarak yansıyacağına şahit olacaksınız.

Ayrıca aynı saçları günlük olarak veya resmi olmayan davetlerde de kullanmanız mümkün. Sadece bir iki kuaför tavsiyesi ile tercih edeceğiniz sprey gibi saç şekillendirici ürünler ile vahşi, seksi aynı zamanda entel bir şekilde görüneceksiniz. Saç kesiminizi nasıl kullanacağınızı hayal gücünüz belirlesin.

Erkeksi saç modelleri her kadında farklı yüz özelliklerini ön plana çıkarıyor. Peri saçı, bob stili veya diğer saç kesim modelleri kapsamında yapılan uygulamalar ile çok farklı varyasyonlar elde edebilirsiniz.

Kısa Saç Kesim Modelleri Erkek Çocuğu Stili Kataloğu

2016 yılına doğru ilerlerken kısa saç kesim modelleri tahtını kaptırmadan emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Aşağıda erkek çocuğu stiline ait bazı örnekleri bulabilirsiniz. Daha genç ve etkileyici görünmek sizin elinizde. Kararınızı verdiğinizde neden birçok kadının bu modellerde karar kıldığını daha iyi anlayacaksınız.

Kısa Saç Kesim Modelleri Erkek Çocuğu Stili Kataloğu

Geçmiş zamanlarda çoğu kadın saçlarını kısa kestirmeye sıcak bakmıyordu. Bunun en büyük nedeni kadınsılıktan uzak bir görünüm oluşacağına dair duyulan yersiz bir korkuydu.

Fakat kendine ve güzelliğine güvenen bazı kadınlar sayesinde bugün birçok kadın tereddüt etmen saçlarını kısacak kestirmeye başladı.

Film sektörü ve sanat camiasından kadınların kısa saç kesim modelleri için öncülüğüne minnettarız. Kısa saçlar denilince hemen akla gelen Rihanna, Keira Knightley, Anne Hathaway gibi ünlü isimlerim birbirinden güzel saç stilleri ile açtıkları yoldan artık diğer kadınlar da rahatça yürüyebiliyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.