Yarım Topuz (Half Up Bun) kadın saç modelleri içerisinde son günlerde şüphesiz en çok ses getiren modellerden birisi oldu. Etrafa şöyle bir baktığınızda bu saç stilini kullanan birilerini görmeniz sizi hiç de şaşırtmasın. Birçok ünlü kadın yarım topuz modelini kırmızı halı etkinliklerine taşıdılar bile. Önümüzdeki günlerde de bu modeli daha çok göreceğimize inanıyoruz.

Kadın Saç Modelleri Yarım Topuz (Half Up Bun) Kataloğu

Yarım topuz, günlük kullanım için bir model arayan kadınlar için adeta bir can simidi oldu. Fakat günlük kullanım için ideal olması bu stilin alalede olduğu düşüncesini aklınıza getirmesin. Aksine yarım topuz rahatlık ve çekiciliği içinde barındıran ender modellerden birisi.

Kadın Saç Modelleri Son Moda Yarım Topuz

Kadın Saç Modelleri En Yeni Yarım Topuz

Yarım topuz ile birlikte klasik topuz modellerinin yarattığı ciddi ve resmi imaj tarihe karışıyor. Görünüm itibariyle bohem saç modellerine de göz kırpan yarım topuz kadın saç modelleri, rahatlık, özgürlük, umursamazlık kelimelerini çağrıştırıyor.

Kadın Saç Modelleri Yarım Topuz Kataloğu

Kadın Saç Modelleri Yarım Topuz (Half Up Bun) Uygulama Kılavuzu

Yarım topuz modellerinin bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de kolayca uygulanabilmesi. Tercihinizi bu stilden yana kullandığınızda kuaföre gitmenize gerek kalmayacak. Çok kısa bir sürede hazırlanıp dışarıya çıkabilirsiniz.

Kadın Saç Modelleri Yarım Topuz Uygulama

Saçınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız topuz yaptıktan sonra saçlarınızın açık olarak bıraktığınız kısımlarını dağıtın ve karıştırın. Bu şekilde daha havalı ve dikkat çekici saçlara sahip olabilirsiniz.

Yarım Topuz (Half Up Bun) Kıyafet Önerileri

Yarım topuz kadın saç modelleri , salaş ve bol kıyafetler birlikte son derece uyumlu kombinler oluşturabiliyor. Yarım topuz ile birlikte dış görünüşünüzü mükemmel bir şekilde tamamlayacak kıyafetleri birçok mağazada bulmanız mümkün. Eğer bütçeniz kısıtlı ise son derece tarz ve uygun fiyatlı elbiseleri internet üzerinden satın almak da iyi bir alternatif olabilir.

İşte birbirinden şık yarım topuz ve kıyafet kombinleri:

Yarım Topuz Kıyafet Önerileri

 

Eğer modayı yakından takip eden ve tarzınızı son trendlere göre belirleyen bir kadınım diyorsanız yarım topuz stili listenize ilk sıralardan girmesi gereken bir tarz. Uzun süredir bir yenilik arıyorsanız saçlarınızı bu şekilde kullanmak iyi bir fikir olabilir.

Kadın saç modelleri içinde yarım topuz şimdilik tacı eline geçirmiş gibi gözüküyor. Ama önümüzdeki günler ne gösterecek biz de sizler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Eğer bu tarzı beğendiyseniz ve daha farklı modellere de göz atmak istiyorsanız bohem saç modelleri yazısına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.