Justin Bieber, imajını şekillendiren çekici erkek saç modelleri ile akıllara kazınmış ve kısa sürede genç kızların sevgilisi olmuştur. Dünyanın dört bir yanından binlerce hayranı sesini ve yakışıklılığını konuşmaktadır.

Justin Bieber meşhur olmaya başladığı ilk günden bu yana saçlar konusunda bir devrim yaşadı diyebiliriz. Şüphesiz ki bunda imaj danışmanlarının ve saç stilistlerinin büyük katkısı olmuştur. Eskiden yeniye doğru kendisine yakışan ve moda çizgisini kovalayan saç modellerini tercih etmiştir.

Aslında Justin Bieber saç modellerinin insana nasıl farklı bir imaj kattığının, farklı saç modellerinin insanlarda nasıl farklı his ve duygular uyandırdığının en büyük kanıtıdır. Birazdan paylaşacağımız saç modellerini değerlendirirken bir de bu bakış açısıyla bakın.

Justin Bieber Erkek Saç Modelleri 1Justin, ilk çıktığı zamanlarda daha klasik bir tarz olan perçem saç stilini kullanırken şöhret basamaklarını tırmanmaya başladıktan sonra saçları da buna paralel olarak büyük bir değişim gösterdi.

Justin Bieber Erkek Saç Modelleri 2Eğer perçem gibi bir model tercih edecekseniz saç şekillendirici ürünler ile saçlarınıza katmanlı ve ıslak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu uygulama bir yandan saçlarınızı daha dikkat çekici hale getirirken aynı zamanda doğal görünümünü de etkilemeyecektir.

İlerleyen yıllarda Justin Bieber saçlarında köklü bir değişikliğe gitmiş son yıllara damgasını vuran yan ve arkaların kısa, üstlerin ise uzun kesildiği modern saç modellerine yönelmiştir.

Justin Bieber Erkek Saç Modelleri 3Kullandığı modelleri incelersek uzun bir süre boyunca aynı tarzın farklı varyasyonlarını uyguladığını rahatça fark edebiliriz.

Justin Bieber Erkek Saç Modelleri 4

Justin Bieber’ın Tercih Ettiği Diğer Çekici Erkek Saç Modelleri

Justin Bieber son yıllarda alışılagelmiş çekici erkek saç modelleri dışında farklı saç stillerini de denemeye başlamıştır. Aynı saçları kullanmaktan sıkıldığından mı yoksa değişimin ve yeniliğin pozitif etkisine inandığın mı böyle bir karar verdi bilemiyoruz.

Justin Bieber Erkek Saç Modelleri 5

Genelde kısa saçlı görmeye alıştığımız Justin Bieber’in uzun saçlı hali de büyük beğeni toplamış durumda. Anlaşılan Justin yaptıklarıyla, giydikleriyle ve kullandığı çekici erkek saç modelleri ile daha uzun yıllar konuşulacak gibi gözüküyor.

Justin Bieber Erkek Saç Modelleri 6

Justin Bieber yakın bir geçmişten günümüze kısa sürede popüler olan ve gençler arasında hızla yayılan bir şöhrete sahip genç yıldızlardan biri. Şimdilerde bu denli ilgi toplayabilmek için sesin tek başına yeterli bir özellik olmadığını biliyoruz. Justin Bieber’ın bu günlere gelmesini sağlayan, hal ve tavırlarından giyimine, yaşam tarzından saçlarına kadar bir çok özellik var. Siz de bu özelliklerden belki en önemlisi olan denenmiş ve beğenilen Justin Bieber saçlarını deneyerek insanların gözünde farklı ve ilgi çekici bir imaja sahip olabilirsiniz.

Diğer ünlü erkeklerin en moda saç modellerini incelemek isterseniz “David Beckham Saç Modelleri” yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Gelecek saç modelleri için beklemede kalın…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.