Kadın kısa saç modelleri söz konusu olduğunda artık herkesin gözünde son yılların modası olan asimetrik kesimler, kahkül, küt saç stilleri canlanıyor.

Oysa kısa bir süre öncesine kadar kadınlar uzun saçlar ile özdeşleştirilmişti. Kısa saçlar sıkıcı ve tekdüze olduğu düşünülerek ikinci plana atılırdı. Bugünlerde birbirinden güzel kadın kısa saç uygulamaları artık bu tabuyu yıkıyor.

En Güzel Kadın Kısa Saç Modelleri 1

Yüz tipinize uygun bir kısa saç modeli tercih ettiğinizde uzun saçlar ile göründüğünüzden daha çekici ve alımlı görünebilirsiniz. Hangi saç modelinin yüz tipiniz ile daha uyumlu olacağı konusunda bir uzman veya kuaför tavsiyesi almak seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Güzelliğinizi Taçlandıran Kadın Kısa Saç Modelleri Kataloğu

Eğer eski tarz bir kısa saç modeli istemiyorsanız ünlü kadınların uyguladığı tarz kısa saç modellerinden esinlenebilirsiniz. Her geçen yıl davetlerde, açılışlarda, ödül törenlerinde gördüğümüz yeni kadın kısa saç modelleri ile kendi tarzınızı harmanlayarak saç stili tercihinizi yapabilirsiniz.

Kısa saç modellerinde daha fazla alternatif için “Kadın Kısa Saç Modelleri” kategorimizi inceleyebilirsiniz.

En Güzel Kadın Kısa Saç Modelleri 2

Kadın kısa saç modelleri sizlere birçok konuda avantaj sağlayacak. Kısa saçların bakımı ve şekillendirmesi uzun saçlara göre daha kolay olduğundan dolayı ayna karşısında saatler harcamak zorunda değilsiniz.

Ayrıca artık çantanızı onlarca şekillendirici ve saç düzenleyici ile doldurmanıza gerek yok. Birkaç saç şekillendirici ve belirli aralıklarda kuaföre gitmek saçınızı doğru formda kullanmak için yeterli olacaktır.

Tabi ki bu kısa saçlar için saç ürünleri kullanmamalısınız anlamına gelmiyor. Bazı saç şekillendirici, ıslaklık verici ürünler ile daha havalı ve ihtişamlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Kahkül Kadın Kısa Saç Modelleri 1

Son yıllarda birçok kadın kısa saç modellerini tercih ediyor. Bu yoğun ilgi bir tesadüf değil. Birçok kadın son moda kısa saçların asalet, sevimlilik, seksilik ve güzelliğin kusursuz bir karışımı olduğunun farkında.

Siz de kısa saç modelinizi yeni moda kadın kısa saç modelleri ile değiştirebilirsiniz. Eğer uzun saçlara sahipseniz saçlarınızı kestirmek sizin için farklı bir deneyim olacaktır.

Saçlarınızı değiştirmek için bir bahane arıyorsanız anlatılanlar yeterli bahaneyi sizlere vermiş olmalı. Şimdi değişim zamanı şu anda kuaförünüze gidin ve en beğendiğiniz kısa saç modelini uygulayın pişman olmayacağınızdan eminiz.

Eğer bu modellerin seçim yapmanız için yeterli olmadığını düşünüyorsanız “Kısa Saç Modelleri : En Tarz Saç Kesimleri” yazımıza gör atmanızda fayda var.

Arkadaşlarınızın ve çevrenizin verdiği tepkiler karşısında şaşırıp kalacaksınız.

Sonraki yazılarda görüşmek üzere…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.