İster bir göz bozukluğundan dolayı olsun, ister gözlüğü bir aksesuar olarak kullanın gözlüklü erkek saç modelleri , gözlük takan erkeklere son derece yakışıyor.

Numaralı gözlükler dış görünüşü doğrudan etkilediği için eskiden beri gözlük takmaya karşı bir ön yargı süregelmiş durumda. Fakat son yıllarda saç stilistlerinin ve kuaförlerin muhteşem saç uygulamaları ile birleşince gözlük imajınız için tamamlayıcı bir unsur olabilir.

Gözlüklü Erkek Saç Modelleri 1Eğer giyim tarzınız, saçlarınız ve genel imajınız modaya uygun ise gözlük takmak artık bir sorun değil.  Tabi ki gözlük seçiminizi yaparken kaliteli bir marka olmasına ve şık olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. İyi görünmek için gözlerinizi rahatsız eden, çıkarması takması bir problem olan lensleri kullanmak zorunda değilsiniz.

Gözlüklü Erkek Saç Modelleri 2Gözlük takmak sandığınızın aksine size gizemli ve cool bir hava katabilir. Ayrıca gözlüklü erkekler kadınların gözünde çoğu zaman zeki olarak değerlendirilir. Ayrıca birçok ünlü kadın verdiği röportajlarda gözlüklü erkekleri çekici bulduklarını itiraf etmişlerdir.

Gözlüklü Erkek Saç Modelleri 3Gözlüğün sofistike ve gizemli etkisi ile birbirinden havalı gözlüklü erkek saç modelleri bir araya geldiğinde genel görünümünüz üzerinde pozitif yönde, büyük bir değişim sağlıyor.

Gözlüklü Erkek Saç Modelleri 4

Ünlülerin Gözlüklü Erkek Saç Modelleri Tercihleri

Oynadığı filmler ve özel yaşantısı ile magazin gündeminden asla düşmeyen Johnny Depp tercih ettiği gözlük ve saç kombinasyonu ile başarılı bir dış görünüşe sahip. Başarılı sanatçı tarzı ile her zaman dikkat çekmeyi biliyor.

Johnny Depp Gözlüklü Erkek Saç ModelleriCanlandırdığı karakterler ile kızların gönlüne taht kuran Ryan Gosling’de gözlüklü imajı ile göz dolduran ünlü erkeklerden birisi. Kadınların beyaz atlı prensi olan ünlü oyuncu günlük kıyafetleri ile kombin yaptığı gözlüklü erkek saç modelleri ilgi odağı olmayı biliyor.

Ryan Gosling Gözlüklü Erkek Saç ModelleriDiğer ünlü saç modellerini incelemek için “Ünlü Erkek Saç Modelleri” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Gözlüklü Erkek Saç Modelleri İle “Superman” Olmaya Hazır Mısınız ?

Hepimiz Superman karakterinin gizli kimliği olan Clark Kent’i biliriz. Kimliğini gizlemek için kullandığı gözlüklerin ona nasıl esrarengiz ve seksi bir hava kattığını filmi izlerken fark etmişsinizdir. Son derece basit ve sade bir görünüşün aslında bir o kadar da ilgi çekici olduğunu asla unutmayın.

Clark Kent Gözlüklü Erkek Saç ModelleriEğer gözlük takıyorsanız bunu nasıl bir avantaja çevireceğinizi artık biliyorsunuz. Gözlüklerinizi dert etmeyin. Kullanışsız lensleri ve pahalı ameliyatları unutun.

Gözlüklü erkek saç modelleri içinden size yakışacak bir model seçin ve kendi çevrenizin “Superman” i olun.

Saç modasını bizden takip etmeye devam edin.

İyi haftalar…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.