Gün geçtikçe kısa saç modelleri tercih eden kadınların sayısı katlanarak artıyor. Bunun nedenini milenyum çağında bakım ve saç modelleri konusunda gerçekleşen moda devrimine bağlayabiliriz.

Kozmetik ve giyim sektöründe olduğu kadar saç modelleri konusunda da son yıllarda büyük bir değişim var. Saç stilistleri ve modacıların öncülüğünde ve uzman kuaförlerin uygulamaları sayesinde ortaya çekici,güzel ve sofistike kadın kısa saç modelleri çıkıyor. Bu durum da kısa saç kesimlerine olan ilgiyi bir hayli arttırmış durumda.

Kadın Saç Modelleri 1 Asimetrik Bob

Eğer asimetrik kısa saç modelleri arasından tercih yapacaksanız yüz tipinize göre hareket etmeniz daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Yuvarlak hatlı bir yüze sahipseniz bob stilini, keskin ve sivri hatlı bir yüz tipi için de küt veya peri saçı stilini seçmeniz daha yerinde olabilir.

Görenleri Kıskandıracak Kadın Kısa Saç Modelleri Kataloğu

Son yılların en moda kadın kısa saç modelleri daha çok katmanlı ve dağınık saç kesim modellerini kapsıyor. Farklı saç uzunlukları ve saç renklerini deneyerek aynı model ile çok farklı sonuçlar alabileceksiniz. Saç modeliniz yanında saç renginizi de değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Kadın Kısa Saç Modelleri 2 Punk

Bazı kıs saç modelleri ile uygun kıyafet,dövme ve aksesuar gibi dış görünüşünüzü destekleyen diğer parçaları kullandığınızda yaşam tarzınızı yansıtan bir imaja kavuşabilirsiniz.

Kısa saç modelleri çok farklı varyasyon ve alternatifler içerdiğinden dolayı bazı modeller ile sevimli bir prenses olabileceğiniz gibi bazı model ve saç kesimleri ile asi bir kız çocuğu olmanız da mümkün.

Kısa saç modelleri seksi,çekici,sevimli,şık,rahat sıfatlarının bir karışımı diyebiliriz. Bu nedenle kendinize uygun bir model bulup hiç düşünmeden bir kuaföre gidebilirsiniz. Pişman olmayacağınıza eminiz.

Kadın Kısa Saç Modelleri 3 Dalgalı Geriye Taranmış

Kısa saç modellerini davetlerde, özel toplantılarda ve özel günlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bazı saç şekillendiriciler ve fön,maşa gibi cihazlar kullandığınızda saçlarınızın daha harikulade ve ışıltılı bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz.

Kadın Kısa Saç Modelleri Evrim Geçiriyor

2000’li yıllar kadın kısa saç modelleri için adeta bir evrim geçirdi diyebiliriz. Seksenler ve doksanların o sıkıcı, değer görmeyen kısa saç stillerinden günümüz modern ve trend kadın kısa saç modellerine geçen yolculukta kısa saçlar layık olduğu yere ulaştı diyebiliriz.

Bu yıl siz de saçınız için değişimi yeni kısa saç modelleri ile yapın. Etrafınızdaki kadınlar saçlarınıza övgüler yağdırırken belki de nerede yaptırdığınızı bir sır olarak saklarsınız.

Sağlıklı saçlar…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.