Uzak doğu öğretilerinde sıkça karşılaşılan bir söyleyiş vardır. “Az çoktur…” Bu söz kısa saç modelleri için de son derece geçerli diyebiliriz. Özellikle son yılların saç modasının bizlere hediye ettiği kısa saç kesimleri sayesinde az saç ile çok iyi bir görünme sahip olmak artık çok kolay.

Erkek Kısa Saç Modelleri Undercut 12016 yılında karşımıza, geçtiğimiz yıllara bazı noktaları ile benzer fakat bir iki dokunuş ile farklı bir görünüm kazanan kısa saç stilleri çıkmakta. İyice tıraşlanmış yan ve arkalar ile kaliteli saç şekillendirici ürünler kullanılarak şekil verilen üst kısımlar ile beğenilen kısa saç modelleri elde etmek mümkün oluyor.

Kısa saçlar ile birlikte küpe, gözlük gibi aksesuarlar kullanmak da dış görünüşünüze ayrı bir hava katıyor. Bunu da söylemeden geçmeyelim.

Erkekler İçin Trend ve Şık Kısa Saç Modeli Kataloğu

Kısa saçları farklı uzunluk tercihleri ile dört mevsim kullanabilirsiniz. Sadece kuaföre gidip mevsimine göre bir saç kesimi isteyerek kullanışlı ve şık saçlarınız ile tüm seneyi geçirebilirsiniz.

Kısa saçların bakımının kolay olması ve rahat bir şekilde hazırlanması büyük bir avantaj. Bunun yanında kısa saçların saç dökülmesini azaltıcı bir etkisinin olması da önemli tercih sebeplerinden biri olabilir.

Eğer kısa saçlar sizin için vazgeçilmez ise uygun bir giyim tarzı ve boyun bölgesine yapılan dövmeler ile ilgi çekici bir imaja sahip olabilirsiniz.

Unutmayın saçlarınız dış görünüşünüzün en önemli parçası olsa da kıyafet tercihleriniz ve aksesuarlarınız da tamamlayıcı olması açısından oldukça önemli.

Erkek Kısa Saç Modelleri Farklı Alternatifler Sunuyor

Kısa saç kesim modelleri ile alternatifiniz çok. Karışık ve dalgalı saçlar, amerikan stili, deri geçişli kesimler gibi birçok farklı varyasyon elde etmek işten bile değil.

Erkek Kısa Saç Modelleri Klasik 1Dış görünüşünüzde pozitif ve köklü bir değişim yapmak için sadece iki soruya cevap vermeniz yeterli.

Değişim için hazır mıyım ? ve Hangi kısa saç modeli beni yansıtıyor ?

Sonrasında bir iki makas darbesi ile kendi görüntünüze siz bile inanamayacaksınız.

Uzun lafın kısası şu anda nasıl bir saç modeliniz olduğu hiç fark etmez. Uzun ya da kısa şimdi kararınızı verin ve son yılın modasına uygun bir kısa saç modeli seçin.

Pişman olmayacağınızdan eminiz.

Bir sonraki yazımız gelene kadar bizi bekleyin.

İyi hafta sonları.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.