2015 saç kesim modelleri ilkbahar kadın modası, havalar yeni yeni ısınmaya başlamışken sunduğu çeşitlilik ile bizleri şaşırtmayı başardı. Bu ilkbahara damgasını vuracak olan modeller her tarza ve yüz tipine hitap ederken, tüm kadınların sahip olduğu en güzel fiziksel özellikleri ön plana çıkarmayı vadediyor.

Tanınmış saç uzmanları bu yıl da dünyanın en ünlü markalarını temsil eden modellerin moda etkinliklerinde sergilediği kıyafetleri tamamlayıcı nitelikte birçok saç kesim modeli alternatifi sundular. Aynı zamanda yeni bir güzellik anlayışını ortaya çıkaran sonsuz bir yaratıcılık yine podyumlara hakimdi.

Bohem, at kuyruğu, ıslak görünüm hangi model olursa olsun bu yıl 2015 saç kesim modelleri ilkbahar kadın modası için tek bir ortak özellik vardı. Uzun saçlar. Hemen her marka için uzun saç modelleri neredeyse tüm koleksiyonları etkisi altına almış gözüküyordu.

2015 Saç Kesim Modelleri : Bohem Saç Kesimi

Umursamaz, zamansız saç kesimi olan bohem saç kesimi uygun kıyafetler seçildiğinde özgür bir ruhun dışa vurumunu yansıtıyor.

 

2015 Saç Kesim Modelleri Bohem Saç Kesimi

2015 Saç Kesim Modelleri Bohem Saç Kesimi

2015 Saç Kesim Modelleri : Islak Görünümlü Saçlar

Ferah ve parlak bir ışık saçan ıslak görünümlü saçlar ile geriye doğru tarayarak sanki duştan çıkmış gibi bir etki yaratarak ferah ve seksi bir görünüm yakalamak mümkün.

Bunun yanında farklı bir alternatif olarak saçları hafifçe yapıştırmak suretiyle arkadan toplayarak da değişik bir stil oluşturmak mümkün.

 

2015 Saç Kesim Modelleri Islak Görünümlü Saçlar

2015 Saç Kesim Modelleri Islak Görünümlü Saçlar

2015 Saç Kesim Modelleri : At Kuyruğu Stili

At kuyruğu 2015 saç kesim modelleri içinde belki de en klasik model. Yıllar öncesinin vazgeçilmez modası bu yıl yine gündeme oturmayı başarmış gözüküyor. At kuyruğu kendisinde geçmişin moda çizgisinden de bir parça taşımak isteyen kadınların ilk tercihlerinden birisi olmayı sürdürüyor.

 

2015 Saç Kesim Modelleri At Kuyruğu Stili

2015 Saç Kesim Modelleri At Kuyruğu Stili

Sizlerle ilkbahar moda anlayışına şekil veren 2015 saç kesim modellerini paylaştık. Uzun saçlarınızı hareketlendirmenin tam zamanı üç farklı stilden kendi tarzınıza en çok uyacağını düşündüğünüz modeli seçin ve bahara yepyeni bir ışık katın. Ama fazla kendinizi kaptırmayın. Çünkü yazın moda konusunda nasıl sürprizler getireceğini bilmiyoruz. Tabi ki en güncel yaz modasını ilerleyen günlerde sizler için inceleyeceğiz. O zamana kadar modayla kalın.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.